Odstający brzuch przy aktywności fizycznej

Witam Mam "problem z brzuchem" Jestem aktywny fizycznie-2, 3 razy w tygodniu trening piłkarski, w niedzielę mecz, czasami siatkówka...ogólnie mam bardzo dobrą kondycję, jednak ostatnio pojawił się u mnie problem "większego brzuszka". Mam 175 cm i ważę 74 kg.. Proszę o pomoc
ponad rok temu

Witam, sama aktywność fizyczna nie oznacza, że masa ciała będzie prawidłowa, a tłuszcz nie będzie się odkładał np. w okolicach brzucha. Jedząc nieregularnie, a dodatkowo wybierając tuczące i niekoniecznie zdrowe produkty, organizm będzie gromadził tkankę tłuszczową – nadmiar kalorii musi być w jakiś sposób wykorzystany. Proponuję zapoznać się z zasadami prawidłowego żywienia http://portal.abczdrowie.pl/zdrowe-odzywianie i zmienić nieco skład posiłków, niekoniecznie zmniejszając ich kaloryczność. Pozdrawiam.