Odstający brzuch u osoby szczupłej

witam mam 24lata jestem szczupła ale zauważyłam że mam odstający brzuch od pępka w dół. jest też twardy nie da się go złapać. czy to jest normalne że brzuch ma taki kształt?

Dzień dobry,

Trzeba odpowiedzieć na kluczowe pytanie- co jest powodem wystającego brzucha? Czy to jest kwestia lokalnie zgromadzonej tkanki tłuszczowej czy też może jest to spowodowane pogłębioną lordozą lędźwiową bądź zbyt dużym przodopochyleniem miednicy. Konieczna jest konsultacja lekarska i być może badania obrazowe. Gdy znana będzie przyczyna Pani problemu można wdrożyć odpowiednie postępowanie.

Pozdrawiam serdecznie.