Odstający, duży i czerwony pieprzyk

Dzień dobry stresuje mnie znamię które mi wyszło w przeciągu miesiąca wygląda to jak odstający duży pieprzyk ale on jest cały czerwony mocno aż bordowy cos mi się przypomina że chyba coś podrażniłam albo rozdrapałam miesiąc temu chce tez podkreślić że bardzo dużo wychodzi mi na szyi znamion takich odstających wiszących brodawek chyba tak się nazywają jedne większe inne mniejsze tak dziwnie odstają może to jest jedna z tych rzeczy

Trzeba je ocenić dermoskopowo jakie rodzaju są to zmiany. W zależności od rozpoznania można dokonać wyboru czy i jak je można usunąć. Najlepiej udać się do dermatologa celem diagnozy tej zmiany. Przy tak szybko rosnącym znamieniu proszę nie zwlekać z wizytą u lekarza.