Odstawanie dolnego zęba u 20-latki

Witam, Wstydzę się moich dolnych zębów, prawa dwójka znacznie odstaje od linii reszty. Zastanawiam się czy w przypadku wyrwania problematycznego zęba, jest szansa, że inne rozejdą się nieco bez pomocy aparatu, który przekracza moje możliwości finansowe. Mam 20 lat, jeszcze nie wyrosły mi zęby mądrości, przy czym boję się, że gdy sie pojawią, moja sytuacja stanie się zupełnie nieestetyczna. Pozdrawiam.

Najlepiej będzie jeśli uda się Pani do ortodonty króry przestawi Pani możliwości leczenia.
Co do zębów mądrości - należy ocenić na zdjęciu czy ma Pani zawiązki.