Odstawienie dziecka od piersi w nocy

Moj 8miesięczny synek karmiony piersią ciągle budzi sie w nocy i uspokaja jedynie przystawiony do piersi.Postanowiłam podawac mu jedynie wode,pierwsza nocka za nami:)W dzien piersi domaga sie jedynie do zasypiania(3 razy)Nie wiem czy powinnam narazie zaprzestac na nocnym odzwyczajaniu,czy w dzien rowniez nie podawac piersi(dodam,ze dziecko bezsmoczkowe).Czy nie będzie to za duzy stres dla niego?

Witam,
myślę, że jeżeli dziecko się nie buntuje za bardzo to może Pani kontynuować proces odzwyczajania zarówno w dzień, jak i w nocy.
Jeżeli nie- można na razie stosować to tylko w nocy i następnie za jakiś czas wprowadzić odstawianie w dzień