Odstawienie leków przeciwbólowych a planowanie ciąży

witam! przez okolo 4 miesiace bralam leki na bol w tym mocny woltaren i zaldiar chialabym wiedziec ile czasu po odstawieniu takich lekow moge starac sie o dziecko ? czy te leki nie zaszkodza ciazy?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, nie ma przeciwwskazań do prób zajścia w ciąże już niedługo po odstawieniu leków. Nie powinny one szkodzić Pani już po zajściu w ciąże. Pozdrawiam.