Odstawienie leku Ketrel bez konsultacji z lekarzem

Dzień dobry. Dostałem jakiś czas temu od lekarza ketrel, który dostałem na problemy ze snem. Jednak po zażyciu wieczorem 25mg, strasznie ścina mnie z nóg, a na drugi dzień nie mogę się dobudzić. Wizytę mam dopiero za miesiąc. Chciałbym zapytać, czy mogę bez konsultacji odstawić ten lek? Leczę się na nerwicę i depresję, jestem neurotykiem.

Proszę też pamiętać, że trwałą poprawę stanu zdrowia można osiągnąć jedynie przez leczenie łączone - farmakoterapia + psychoterapia. Same leki nie wystarczą.

Dzień Dobry Panu,

Pozostaje Panu udać się bezpośrednio do lekarza, celem skonsultowania Pana pytania, gdyż każdy reaguje indywidualnie na zmiany leku.

Może udałoby się Panu skontaktować się telefonicznie (przed wizytą z lekarzem prowadzącym) zapytać - jeśli lekarz na tyle zna Pana, być może udzieli informacji.

Życzę Panu tylko dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej