Odstawienie leku Xetanor a powrót płaczliwości, lęków i uczucia niepokoju

Jestem po stopniowym odstawieniu xetanoru za zgodą psychiatry. Jak długo mogą się utrzymywać objawy po odstawieniu leku? minęło już 3 tygodnie od kiedy go nie biorę. Mam wrażenie, że moja choroba wróciła, tj. napady płaczu, nieuzasadniony lęk i niepokój. Czy to może być objaw po odstawieniu tego leku czy tak szybki nawrót choroby?

Dzień dobry!
Oba powody podane przez Panią są prawdopodobne. Proszę umówić się na wizytę u psychiatry i porozmawiać z nim o objawach. Odradzam "samowolny" powrót do stosowania leku bez konsultacji z lekarzem.
Pozdrawiam serdecznie!

bez solidnej terapii same leki nie wylecza.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Proszę zgłosić się do swojego lekarza prowadzącego, który będzie mógł - znając Pani przypadek i historię choroby - zalecić zmianę leczenia, powrót do lekarstw, itd itp. Jednakże dopiero po konsultacji z lekarzem proszę znów przyjmować (ewentualnie) lekarstwa - raczej nie robić tego "na własną rękę". Powodzenia!