Odstawienie Microgynonu a luteina

Witam moj problem polega na tym, że przez 3 miesiace bralam MIcrogynon 21. 29 dnia od odstawienia wzielam luteine. brałam ją 3 razy dziennie. zazywalam ja do 32 dnia,ponieważ z rana pojawilo sie krwawienie. na podpasce jest krew. czyli to krwawienie, a nie plamienie. jak podcieram papierem to krew ze sluzem. czy to normalne? czy jakbym byla w ciazy to by sie pojaiwlo to krwawienie? Od zbliżenie minęło 13 dni.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy jakie Pani podaje są wynikiem wystąpienia menstruacji wywołanej Luteiną. Nie mogę zaprzeczyć iż istnieje możliwość wystąpienia krwawienia menstruacyjnego w początkowych okresie ciąży.