Odstawienie NuvaRing a seks

Kolejny miesiąc używam krążka nuvaring. Włóżylam nowy krążek po 7 dniowej przerwie (mam go już około 5dni) musze zakończyć stosowanie nuvaring ponieważ cierpnie mi prawa ręka od serca,miewam arytmie, kolatania i dusznosci. Wiem ze powinnam poczekać do 21 dnia aby go wyjąć ale nie mogę tak źle się czuje,musze zakończyć to z dnia na dzień. Proszę o odpowiedź jak wygląda dalsze postępowanie z uwagi na odbytu stosunki wcześniej lub ile czasu po odbytym stosunku będą żyły plemniki

Jeśli występują u Pani niepokojące objawy należy krążek usunąć i od tego momentu stosować inne metody antykoncepcji np. prezerwatywę. Najprawdopodobniej krwawienie pojawi się u Pani szybciej niż występowało w trakcie odstawienia krążka.