Odstawienie Polocardu przed operacją usunięcia macicy

WITAM, MOJA MAMA (69 LAT) ZA 2 TYGODNIE MA BYĆ PODDANA OPERACJI USUNIĘCIA MACICY , LEKARKA W SZPITALU KAZAŁA ODSTAWIĆ POLOCARD I PODAĆ CLEXANE PRZEZ 10 DNI.ALE MAMA JEST PO ZAWALE I BIERZE RÓWNIEŻ INNE LEKI KTÓRE POKAZAŁAM LEKARCE. MIĘDZY INNYMI AREPLEX I TO WZBUDZA MOJĄ WĄTPLIWOŚĆ,CZY TEN AREPLEX TEŻ POWINNA ODSTAWIĆ ???

Wszystkie inne leki proszę przyjmować jak dotychczas i skontaktować się z lekarką , która dała ww (słuszne) zalecenie , zż