Odstawienie preparatu Lexapro

Witam, Pragne powoli sprobowac odstawic lek antydepresyjny Lexapro i b. sie denerwuje, gdyz poprzednia proba (odstawianie b.powoli i dlugo) sie nie powiodla. Moj lekarz prowadzacy nie dal mi zadnych srodkow wspomagajacyh ten proces. Czy istnieja takowe? Z powazaniewm Izabela

Witam,

bardzo wspomagająca proces odstawiania leków jest psychoterapia. Dobrze jest ją rozpocząć zanim jeszcze podejmie Pani próbę odstawiania leków. Proszę pamiętać, że leki antydepresyjne może Pani odstawiać tylko pod opieką lekarza psychiatry i w uzgodnieniu z nim.

Pozdrawiam
Ewa Czernik