Odstawienie prezerwatyw przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych

Dzień dobry,moje pytanie dotyczy tabletek antykoncepcyjnych. Od prawie roku biore takowe, mimo wszystko razem z partnerem zabezpieczamy się również prezerwatywa. Chcielibyśmy odstawić prezerwatywy, moje pytanie brzmi czy tabletki na pewno wystarcza? Dodam ze nigdy nie pominelam zadnej tabletki, biore je regularnie.

Pozdrawiam!