Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a planowanie ciąży u 25-latki

Witam, mam problem- nie mogę zajść w ciążę. Mam 25 lat. Odstawiłam tabletki antyk. półtora roku temu. Robiłam badania rok temu tsh 2,56(nie biorę żadnych leków ) , wyniki obecne to 1,83 ulU/ml -dziwi mnie samoczynny spadek? estradiol w 10 dniu cyklu 50 , w 21 cyklu => progesteron 21,80 ng/ml , prolaktyna 22,15 ng/ml,testosteron 0,37nmol/L(zakres od 0.1-0.9) - czy problem nie tkwi przypadkiem w za niskim testosteronie? chcę zrobić jeszcze w3dniuCyklu LH,ESTRADIOL I FSH co mogłabym jeszcze zrobić?

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję wizytę u ginekologa, który powinien pokierować diagnostyką, wykonac usg z oceną narządów rodnych, jak u partnera?
Pozdrawiam