Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a starania o ciążę

Witam:) Z partnerem staramy się o dziecko. Obecnie nie mogę iść do lekarza.3m-ce temu odstawiłam Bonadea i miałam regularne miesiączki. 4 nie nadeszła kolejny test wyszedł negatywnie,odczuwam ból kłujący w jajnikach na zmianę. Ale nie ma ani miesiączki ani ciąży. Proszę o poradę co mogą oznaczać dolegliwości?Dlaczego nagle rozregulował mi się cykl? Czy jest szansa zajścia w ciąże? Wizytę u specjalisty mam dopiero za pare dni i się martwię. Dziękuję za odpowiedź.Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania oraz oceny badań hormonalnych niestety nie jestem w stanie powiedzieć jaka jest przyczyna Pani dolegliwości, dlatego sugeruję kontakt z lekarzem.