Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych i starania o dziecko od 3. tygodni

Witam mam 25 lat i od 9 miesięcy choruje na PCOS ja i mój partner pragniemy mieć dziecko,od 3 tygodni nie biorę tabletek antykoncepcyjnych(Atywia) starając się o dzidziusia robilam test ciążowy kupiony w aptece i wynik wyszedl negatywny podobno po odstawieniu tabletek kobieta jest bardzo plodna i od razu może zajść w ciaze czy test zrobiony w domu może nie wykryć ciąży do dam ze od dwóch tygodni mam dziwne zachcianki,wrażliwe piersi,i ciągle chce mi się spać.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Domowe testy ciążowe mają dużą wiarygodność. W razie wątpliwości proszę wykonać oznaczenie poziomu betaHCG we krwi oraz udać się do specjalisty ginekologa.