Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych z powodu problemów żołądkowych a brak okresu

Miałam problemy żołądkowe przez 5 dni [17-21 maj] i odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, Po kilku dniach tzn 24 maja dostałam okres. Od tego czasu raz odbyłam stosunek ale nic większego nie było to znaczy nie skończył we mnie i wiem na 100%. Czy to normalne że może się tak spóźniać. Iż minął miesiąc od kresu. Proszę o szybką odpiwiedź

Pozdrawiam.