Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych z powodu spadku libido

Witam, mam pytanie dotyczące tabletek Vibin. Antykoncepcję zaczęłam stosować 14 miesięcy temu, nie zaobserwowałam żadnych efektów ubocznych (krwawienie, wzrost wagi czy bóle), za to spadło mi libido. Po konsultacji z ginekologiem zmieniłam tabletki na Vibin, jednak po kilku miesiącach stosowania nie widzę poprawy jeśli chodzi o ochotę na seks. Zdecydowałam się odstawić tabletki. Jestem w połowie blistra, wiem, że muszę go skończyć i nie zaczynać nowego. Jakie mogą być objawy odstawienia?

Należy liczyć się ze zwiększoną płodnością, statystycznie możliwość ciąży mnogiej (bliźniaki) też występuje.
Pozdrawiam. JW, Poznań.