Odstawienie tabletek i starania o dziecko a konieczność odczekania

Witam, mam pytanie jesli biore od roku hormony tzn bralalm przez 6 miesiecy visanne(mam endometrioze, jestem po usunieciu torbiela z jajnika)i teraz biore lesiplus caly czas , mam zamiar wziasc jeszcze trzy opakowania, i chce odtstawic i starac sie o dziecko, czy musze odczekac 2-3 miesiace od ostawienia tbl czy zaczac odrazu sie starac po ostawieniu tabletek antykoncepcyjnych?

Piotr Pilarski

Może się Pani zacząć starać Juz teraz jednak może to nie zakończyć się sukcesem. Po 3 miesiącach jest większe prawdopodobieństwo.

Pozdrawiam.