Odstawiłam tabletki - czy jest możliwość ciąży?

Mam 23 lata, od dnia 19 października zaczęłam brać tabletki anty Y****** jednak po 7 tabletce przerwałam ich branie, miałam dwa dni plamienie. Od tego czasu nie mam miesiączki, nie ukrywam że po przerwaniu tabletek współżyłam z narzeczonym bez zabezpieczenia (6.11; 11.11; 19;11) na dzień dzisiejszy po zrobieniu testu ciążowego wychodzi wynik negatywny.
Czy jest taka możliwość, że jestem w ciąży czy robienie kolejnych testów nie ma sensu, kiedy mogę się spodziewać miesiączki?

Witam serdecznie,

Po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych owulacja może pojawić się z 10-14 dniowym opóźnieniem. Zatem pierwsza miesiączka również może pojawić się 10-14 dni później.
Jeżeli współżyła Pani bez zabezpieczenia możliwe, że zaszła Pani w ciążę. Test ciążowy najlepiej wykonać po upływie 2 tygodni od ostatniego stosunku.

Pozdrawiam