Odstawiłam tabletki. Czy jest szansa, że mogę być w ciąży?

Odstawiłam tabletki, po około trzech latach ich brania. Miałam okres, po nim uprawiałam seks z moim mężczyzną i pękła nam gumka, ale nie doszło do wytrysku.

Czy jest szansa, że mogę być w ciąży?

Witam serdecznie,
jeżeli nie doszło do kontaktu ze spermą, mogło dojść do przeniesienia preejakulatu. Wydziela się on podczas podniecenia seksualnego. Może on zawierać nieznaczne ilości plemników, o upośledzonej ruchliwości, co zmniejsza ich zdolność do zapłodnienia. Ale wówczas jest możliwość zajścia w ciążę.
Po około dwóch tygodniach od stosunku proszę wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam