Odstęp czasu pomiędzy wstawieniem endoprotezy stawów biodrowych

Witam, chciałam zapytać jaki musi być maksymalny odstęp czasu miedzy jedną endoprotezą stawu biodrowego a drugą? Czy jeżeli ból staje się nie do zniesienia i uniemożliwia chodzenie i rehabilitacje możliwa jest taka operacja po np. 3 m-cach od pierwszej?

Magdalena StusiĹska

Operacja endoprotezy jest dużą operacją, jednak odstęp 3 miesięcy powinien wystarczyć. Szczegóły należy skonsultować z ortopedą prowadzącym.