Odszkodowanie od szkoły a skręcenie ręki

Witam. Czy w szkole dostanę jakieś odszkodowanie za skręcenie ręki i trzymaniem jej w gipsie (2 tyg.). Nie chciałam jej skręcić, nie było to ,,specjalnie'', ale jest chociaż jakieś jej światełko?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Odszkodowania można się domagać od ubezpieczyciela. Każde dziecko w szkole jest obowiązkowo ubezpieczone na cały rok szkolny łącznie z wakacjami.