Odwracanie główki przez niemowlaka tylko w jedną stronę

Witam, Ostatnio zauwazyłam, ze Moja 12 tyg córka odwraca główke tylko w jedna strone.chcialam zapytac czy powinnam sie z tym udac do lekarza, jesli tak to jakiej specjalnosci, czy tez moze samo przejdzie i tylko trzeba ja zainteresowac odwracaniem główki w druga strone. Dziękuje, Pozdrawiam

Jeżeli różnica jest niewielka, można po prostu pilnować, by dziecko np. nosić raz na jedną rękę, raz na drugą, w łóżeczku układać tak, by źródło światła lub podchodzące osoby były raz z jednej raz z drugiej strony itp.

http://www.krakowpsycholog.com.pl/