Odwrotnie nałożona prezerwatywa po pettingu i prysznicu a ryzyko ciąży

Witam, uprawialem peeting z dziewczyna podd prysznicem, penis zosttal po wytrysku umyty ale po wyjsciu z pod prysznica poczulem ze mam sperme na bokserkach, po czym wytarlem penisa w recznik. Po okolo 6 h kochalem sie ze swoja dziewczyna tylko ze podczas zakladania prezerwatywy dziewczyna zaczela odwrotnie ja zakladac. Pozniej zalozyla dobrze. Czy jest prawdopodobienstwo ze dziewczyna jest w ciazy i jak duze?
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Prawdopodobieństwo zależy między innymi od dnia cyklu dziewczyny.
Wydaje się, że w tym wypadku jest bardzo małe, ale proszę pamiętać, że nawet dokładne wymycie penisa nie gwarantuje, że zostały usunięte wszystkie plemniki oraz że prezerwatywa nie daje 100% pewności, że nie dojdzie do zapłodnienia.