Odzyskanie koloru martwej licówki

Witam , mam 1 martwa od kilkunastu lat ,zewnetrzna porcelanowa licowka maskuje siny kolor zeba, wewnetrzna strona pozostawia wiele do zyczenia. Istnieje mozliwosc aby ten zab odzyskal swoj "zdrowy "kolor? Pozdrawiam

Co do samej licówki - jest to materiał sztuczny. Nie można go "wybielić". Kolor można zmienić poprzez wymianę całej licówki na nową.

Lek. dent. Agata Duda

należy zacząć od powtórnego leczeniakanałowego i wybielania wewnętrznego zęba - odzyskanie pierwotnego koloru jest jak najbardziej możliwe
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk