Odzyskanie uczuć pratnerki i matki dzieci

Witam mieszkalem ze swoja dziewczyna 5 lat zle ja traktowalem ale ja bardzo kocham, wyprowadzilem sie od niej i poczulem wtedy ze ona jest ta jedyna. Teraz mi nie wierzy ze moge sie zmienic i potrzebuje czasu zeby znowu mnie po kochac, mamy 2 corki 3 i 8 lat. Mieszkamy teraz prawie 500km od siebie a ja nie moge wytrzymac z tesknoty za to ona nie, co moge zrobic zeby ona znowu zaczela mnie kochac? Piszemy do siebie codzienie i dzwonimy.

Dzień dobry,

Może dobrym krokiem będzie WSPÓLNE podjęcie psychoterapii pary/małżeńskiej ?
Taka forma pomocy raczej dostępna jest prywatnie, niż na NFZ.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza