Odżywianie 8-dniowego noworodka

Witam Tydzień temu urodziła się nam córeczka, po drugiej dobie wystąpiło u niej ryzyko żółtaczki. Mała mało jadła waga jej spadła z 3,910 na 3,560. W piątej dobie mała odzyskała cześć wagi i zaczęła lepiej jeść. Dzisiejsze badania potwierdziły że jest o wiele lepiej z wynikami na żółtaczke a waga podskoczyła do 3,940. Jedyne czego się obawiam to to że zaczęła więcej jeść ! W siódmej dobie wypija od 90-120 ml mleka co 3-4 godz Czy to za dużo na jej wielką 8 dni Proszę o pomoc i dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

A dlaczego dziecko nie jest karmione piersią? Co domkarmienia sadze ze ok.