Odżywianie po bieganiu

Witam. Biegam rekreacyjnie co drugi dzien, ale po bieganiu trzeba jesc węglowodany i białka czyli co jest najlepsze z nich, chodzi mi przede wszystkim o owoce,jogrty,serki co będzie najlepsze? Dziękuję

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Polecam sok z czarnej porzeczki i serek wiejski, jogurt naturalny z musli z suszonymi owocami - dokładną ilość mozna wyliczyć po ustaleniu wielkości wysiłku i Pani przemiany materii.

Zachęcam do konsultacji dietetycznej w pobliskim gabinecie lub on-line.