Odżywianie podczas treningu crossfit

Dzień dobry! Od 2 tygodni ćwiczę intensywnie CrossFit (czyli trening dla masochistów ;) ). Na zajęcia chodzę 3x w tygodniu po 1h. Mam 23 lata, wzrost 165 cm i ważę 53 kg. W dzień treningu zawsze biorę dodatkowe witaminy, żeby uzupełnić to, co uciekło z potem. Nie mam miejsca, żeby przedstawić mój jadłospis - staram się, by moje posiłki były zbilansowane, śpię po 7-9h ale coś MUSI być nie tak, bo wiecznie chodzę zmęczona i śpiąca. Co i jak powinnam jeść, żeby móc normalnie funkcjonować?

Witam serdecznie,

Jest Pani osobą aktywną a tu w szczególności należy zadbać o odpowiednio zbilansowaną i pełnowartościową dietę. Pisze Pani iż jest zmęczona i senna być może brakuje w Pani jadłospisie odpowiedniej ilości węglowodanów złożonych, które są podstawowym źródłem energii lub dieta jest zbyt nisko kaloryczna. Chętnie przeanalizuje Pani jadłospis. Jeżeli jest Pani zainteresowana proszę wysłać mi na maila przykładowy opis dowolnego dnia - co Pani jada na dane posiłki i w jakich ilościach. Ja przejrzę dietę i wskażę ewentualne błędy.

kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk