Odżywka do paznokci a białe plamki

Po kilkudniowym stosowaniu odżywki do paznokci w lakierze pojawiły mi się białe przebarwienia na niektórych paznokciach. Przestałam ją stosować ale zmiany powiększały się wraz ze wzrostem paznokcia, stały też się wypukłe. Obecnie zajmują prawie cały paznokieć, w niektórych miejscach odpadły kawałki wierzchniej płytki paznokcia pod którymi było powietrze. Obecnie nie mam możliwości udania się do lekarza, paznokcie wymagają szybkiego leczenia czy po jakimś czasie zaczną rosnąć zdrowe?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa lub specjalisty kosmetologii.