Oeparol femina a spożywanie grejpfruta

Przyjmuję lek oeparol femina - olej z wiesiołka. Przeczytałam ostatnio że grajfrut wchodzi w interakcje z lekami. Czy grajfrut także wchodzi w interakcje z olejem z wiesiołka czy lepiej go nie jeść?

Aleksander Ropielewski

Sporadyczne spożycie grejpfruta nie będzie miało istotnego wpływu na stosowanie oeparolu femina. Może Pani spożywać grejpfruty.