Oglądanie książeczek przez 1,5 roczne dziecko

Witam, Moje pytanie odnosi sie 1.5 rocznego dziecka.Czy wszystkie dzieci w tym wieku powinny lubic ogladac ksiazeczki?Moj Synek oglada ksiazeczke doslownie przez chwilke .Pokaze w niej kilka rzeczy i to tyle.Czy to nornalne ze nie spedza przy nich duzo czasu?pozatym ma mnostwo zabawek ktorymi prawie sie nie bawi a jak juz to tylko chwile.Powiedzialabym ze szybko mu sie nudza.On woli chodzic ze mna otwierac szafki ,grzebac w nich itd .Bylaby wdzieczna za rzetelna odpowiedz.Z gory dziekuje.

Milena Lubowicz

Myślę, że na razie nie ma powodu do niepokoju. Każde maluch jest inny, a w tym wieku dziecko poznaje świat, wszystko je interesuje i dosyć szybko nudzi się jedną rzeczą i szuka następnej. Jeżeli poza tym chłopiec jest pogodny, zainteresowany tym, co się wokół dzieje, wchodzi w interakcje z rodzicami, to wszystko jest w porządku.
Pozdrawiam