Oglądanie pornografii przez chłopaka

Witam. Mam problem mój chłopak dawniej oglądał filmy pornograficzne rozmawiałam z nim na ten temat że mnie to boli kiedy on ogląda inne kobiety i życie seksualne się pogorszyło ponieważ nie czuje sie atrakcyjna i mam kompleksy do swoich małych piersi. Nie raz mnie okłamywał że nie ogląda a tak naprawde to robił czy mam mu zaufać pomimo kłamstw oszukiwań i jak mu dać do zrozumienia żeby był szczery bo ja już nie wiem jak.. Pomocy :(

Aleksander Ropielewski

Jeżeli jest to dla Pani ważny problem prosze powiedzieć o tym chłopakowi. Jeżeli jest Pani dla niego ważna powinno udać wam się znaleźć wspólny język i porozumieć w kwestii oglądania przez Pani partnera pornografii.