Oglądanie pornografii przez małżonka

Moj maz retorycznie oglada w internecie strony pornograficzne i co najgorsze wydaje juz pieniadze w celu ich ogladania a ja juz nie wiem co mam robic bo ani prosba ani grozba nie pomaga wiec prosze o rade jak mam postepowac lub gdzie szukac pomocy

Dzień dobry!

Istotne, co na ten temat mówi mąż, jak argumentuje oglądanie pornografii, czy rozmawiacie Państwo na ten temat, czy cierpi na tym Państwa życie seksualne, jak wygląda Państwa relacja w innych sferach wspólnego życia itp.
Oboje Państwo wspólnie lub każde z osobna możecie zgłosić się do psychoterapeuty.

Pozdrawiam!