Ogłoszenie na randki w wieku 60-lat

Czy w wieku 60lat jak se dam ogloszenie na randki czy poznam przyjaciela na wekendy... biorac pod uwage ze chce zrobic sobie w starszym wieku operacje plastyczna twarzy i schudnac

Dzień dobry!

Ludzie poznają znajomych, przyjaciół, życiowych partnerów i miłość w każdym wieku. Część właśnie przez ogłoszenia matrymonialne, internetowe serwisy randkowe itp. Jest możliwe i prawdopodobne, że będzie Pani miała okazję spotykać się w ten sposób z mężczyznami.

Pozdrawiam!