Ogniska naczyniopochodne i konflikty naczyniowo-nerwowe lewego nerwu V

Mam 39 lat,ogniska naczyniopochodne lub powstałe w wyniku innego procesu prowadzącego do demielinizacji w istocie białej okołokomorowej. Konflikty naczyniowo-nerwowe lewego nerwu V, obu kompleksów nerwów VII-VIII i obu nerwów IX. Czy to coś groźnego?Co mam dalej robić,czy to może być przyczyną szumów w uszach,napadowych bóli głowy, tarczycy?.....Bardzo proszę o pomoc....boję się. Z góry dziękuję.

Proszę nie iść na skróty, naprawdę chce się Pani leczyć i diagnozować przez internet na podstawie fragmentu badania obrazowego MRI i ogólnego opisu objawów?
Proszę udać się na konsultację neurologiczną i neurochirurgiczną.