Ogniska naczyniopochodne w badaniu MRI

OD 7 LAT MAM DZIWNE ZAWROTY GŁOWY.MRI GŁOWY WYKAZAŁO 2 OGNISKA ,ALE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA.NAPISALI: "2 OGNISKA NACZYNIOPOCHODNE? NIE MOZNA JEDNAK WYKLUCZYĆ DIEMIELINIZACJI"NEUROLOG NIE BARDZO WIE . PRZEZ 10 MIESIĘCY BRAŁAM SETALOFT BO MIAŁAM NOGI JAK Z WATY, PŁAKAŁAM ITP.OD TYGODNIA NIE BIORĘ SETALOFTU WG WSKAZAŃ LEKARZA.I SIĘ ZACZĘŁO.ZNOWU ZAWROTY NIEPEWNOŚĆ W NOGACH ZWŁASZCZA NA POWIETRZU BO W DOMU I W PRACY JEST OK.CZY TO MOŻE BYĆ CHOROBA NEUROLOGICZNA CZY PSYCHIATRYCZNA? ILONA
KOBIETA ponad rok temu

Niestety nie umiem podać zdecydowanej odpowiedzi
Jeśli czuje się Pani dobrze i sprawnie chodzi w domu i w pracy, to znaczy , że nie ma istotnych cech uszkodzenia układu nerwowego.
Nasilenie objawów " na powietrzu" może wskazywać na zaburzenia lekowe. Warto porozmawiać z psychologiem i psychiatrą, może wrócić do leków?
Niewielkie zmiany w MRI mogą być bez znaczenia klinicznego, Może badanie kontrolne w przyszłości....
Nie zamartwiać się na zapas! Pozdrawiam