Ogólne osłabienie, bóle brzucha, pogorszenie kondycji

problemy ze zdrowiem zaczęły się od bólu brzucha po prawie każdym posiłku, doszły do tego ogólne osłabienie organizmu i stres,znaczne pogorszenie wyników biegania czy sportów siłowych, później zacząłem bardzo często oddawać mocz który ma intensywny zapach i jasnobrązową barwę. Doszła do tego ostatnio bardzo duża potliwość o nieprzyjemnej i intensywnej woni. Zauważyłem ostatnio, że nie odczuwam podniecenia seksualnego i nie dochodzi do ejakulacji. Nie wiem co mogę na to wszystko poradzić samemu.

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety przy tak wielu dolegliwościach powinien Pan skierować się przede wszystkim do swojego lekarza. Aby cokolwiek Panu poradzić należy przeprowadzić dokładny wywiad medyczny nt. Pańskiego życie, mam tu na myśli styl życia, regularność i rodzaj posiłków, stosowanie używek wszelkiego rodzaju oraz wielu innych ważnych sfer życia. Na pierwszym miejscu proponuję udać się do swojego lekarza rodzinnego.