Ogólne osłabienie mięśni górnych i dolnych, rozrywający ból mięśni

Witam mam 24 lata, Mam następujące objawy: ogólne osłabienie mięśni górnych i dolnych rozrywający ból mięśni wyszczuplenie łydek, zanik drobnych mięśni podudzi bóle w kolanach i kostkach pieczenie palenie stóp ogólny silny ból w stopach ból kości, parestezje palców u stopy, byłam już 4 szpitalach w żadnych nie wykryli co mi jest, miałam robione emg wykluczyli polineuropatie, stwierdzono zapis miogenny ale CK jest niskie, zdiagnozowali niezróżnicowaną tkankę łączną. Proszę o jakąś radę

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę stosować leczenie zalecone przez lekarza prowadzącego. W razie wątpliwości proszę udać się do poradni przy najbliższym ośrodku klinicznym.