Ograniczone ruchy w stawie biodrowym przy kifozie piersiowej

Witam, mam ograniczone ruchy w stawie biodrowym tzn nie potrafię do końca zgiąć przyciągnąć uda, do brzucha dodam jeszcze że mam kifozę piersiową. Kiedyś robiłam prześwietlenie stawu i było wszystko w porządku. Co mam z tym zrobić? czy to problem z mięśniami? jakie powinnam robić ćwiczenia? proszę o pomoc

Witam,
Jeśli występuje bolesność przy pogłębieniu ruchu w biodrze, może to świadczyć o dolegliwości w stawie biodrowym, jeśli czuje pani ograniczenie w ruchu i ciągnięcie mięśnia, to świadczy o przykurczu mieśni pośladkowych i tylnych uda. W celu dokładniejszej diagnozy proponuję udać się do lekarza, bądź fizjoterapeuty.
Pozdrawiam