Okrągła i swędząca rana na nadgarstku

Witam Od około pół roku mam ranę na nadgarstku lewym. Jest ona okrągła wielkości ok. 2 cm. Jest ona swędząca, cały czas się drapie i nie może się to zagoić. Udałam się do lekarza pierwszego kontaktu gdzie przepisał mi maść bedicort g. Maść ta działa na chwile a później znów wracam do stanu swędzenia. Czy to coś poważnego? Planuje udać się do dermatologa bo zbyt długo to trwa? Czekam na odpowiedź i Pozdrawiam

Witam, prawdopodobnie to zmiana atopową.
Cos Panią uczula, stad przejściowa ,poprawa po maści sterydowej. Prosze wszelkie prace domowe wykonywać chrońiac dłonie rękawicami( ale uwaga niektóre rodzaje rękawic mogą uczulać)
W razie braku poprawy, prosze udać sie do alergologa i wykonać testy kontaktowe.
Pozdrawiam
Ewa Rybicka