Okrągłe i szorstkie, swędzące plamy na skórze

Dzień dobry, mam problem bo moja partnerka dostała na skórze okrągłe szorstkie, swędzące plamy ok 1cm średnicy i się rozprzestrzeniają. dużo jest na klatce piersiowej, pojedyncze na rękach i teraz na prawej nodze. Nie wiemy co to może być i co z tym robić. Partnerka nie ma ubezpieczenia więc nie wiemy co robić.

Najlepiej udac sie do dermatologa, zeby postawic diagnoze i wdrozyc odpowiednie leczenie. Jesli partnerka nie ma ubezpieczenia, moze skorzystac z odplatnej konsultacji dermatologicznej.