Okres 2 dni po pettingu a ryzyko ciąży

Witam mam pytanie.. i żyję w strasznym niepokoju wraz z chłopakiem. 1 stycznia wraz z chłopakiem uprawialiśmy petting, nie doszło do stosunku, gdyż chłopak nie miał przy sobie prezerwatywy, po prostu się 'zabawialismy' mamy jednak obawy ze chłopak mógł mieć ręce w spermie... 2 stycznia dostałam okres, mzona pwoiedziec ze pare godzin po tym ok 12 był to normalny okres, mocne krwawienia okres trwał 5 dni, do dzis.. czy jest mozliwe abym zaszła w ciaze ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży jest znikome - zdecydowanie nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju.