Okres dwa razy w miesiącu a stan zapalny przydatków i nadżerka

Witam. Mam 21 lat, jakieś 2 miesiące temu miałam stan zapalny przydatków po wyleczeniu ich wszystko potem było dobrze, mój cykl trwa zazwyczaj co 27-28 dni teraz miesiączka pojawiła się drugi raz w tym miesiącu. Ostatnią miałam od 30.09 - 4.10 a dziś (23.10) dostałam kolejną. Dodam jeszcze, że przy leczeniu przydatków ginekolog stwierdził, że mam nadżerkę, ale małą która nie wymaga leczenia i że pojawił się pęcherzyk na lewym jajniku. Co może być powodem miesiączki, która była 2 razy w miesiącu?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście, że tak. Proponuję udać się ponownie do ginekologa.