Okres, jednorazowy epizod wymiotów a ciąża

Witam Uprawiałam stosunek z chłopakiem dzień po owulacji po tem wytrysk nastąpił na brzuch, po chwili włożył mi nasienie palcami do pochwy,.. Miesiączkę dostałam dwa dni szybciej trwała sześć dni... Dziś kończy mi się miesiączka.Jednak po zjedzeniu obiadu zaczęłam wymiotować,źle się czuję.I ostatnio zdarzają mi się kluchy w gardle..Czy może to być objaw ciąży.. Dodam że krwawienie nie było aż tak obfite jak zwykle, było nieco mniejsze,ale aż ta bardzo się nie różniło.. Proszę o pomoc.. Dziękuję.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Sytuacja nie jest klarowna. Czysto teoretycznie w opisanej sytuacji istnieje możliwośc zapłodnienia. Krwawienie, które Pani opisuje raczej nie było implantacyjnym tylko miesiączką. Proponuję wykonac test ciążowy aby rozwiać wątpliwości bo powinien już wyjść dodatni w przypadku ciąży.