Okres po odstawieniu tabletek Logest

mam pytanie odtsawilam tabletki logest po 4 miesiacach , dostałam okres podczas przerwy 7-dniowej a teraz juz 26 dnia ( tak jabym brała tabletki anty podczas przerwy ) .Wiekszosc dziewczyn dostaje po kilku cyklach dopiero.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Po odstawieniu tabletek może dochodzić do okresowych wahań hormonalnych co z pewnością wpływa na regularność cykli.