Okres po stosunku a wykluczenie ciąży

Współżyłam ze swoim chłopakiem . Od stosunku minęły już przeszlo 2 miesiące i w tym czasie niby prawidłowo dostałam miesiączkę juz dwa razy ( w każdym miesiącu ) . Czy to już w 100 % wyklucza ciążę ?

Witam serdecznie. Poprzez poradę internetową nie mogę Pani zagwarantować iż na 100 % nie ma ciąży, gdyż w pierwszym trymestrze mogą pojawiać się normalne miesiączki. Nie mniej jednak szansa na ciążę jest mała.