Okres podczas ciąży

Witam. Czy można mieć okres i być w ciązy? ponieważ staramy sie z mezem od poczatku stycznia o dziecko. kochalismy sie bez zabezpieczenia w dni plodne. dzien w dzien. maz konczyl we mnie. lecz. poczekalam do miesiaczki dostalam ja w tym dniu co powinnam... staramy sie o dziecko od miesiaca. i dlatego pytam czy mozliwe ze jestem w ciazy nawet gdy mam okres? czy po okresie moge zrobic test. ? mam cykle regularne. prosze o odpowiedz.

Witam! Krwawienia miesięczne mogą utrzymywać się przez pierwszy trymestr, w związku z czym nie można wykluczyć że jest Pani w ciąży. Test może wykonać Pani również podcza menstruacji.