Okres podczas kuracji luteiną

Lekarz zapisał mi luteinę (2 x 1 tabletka od 15dc przez 11 dni) w 8 dniu brania luteiny dostałam okresu ale kontynuowałam branie luteiny. Wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę. Dzisiaj jest 5 dzień mojego cyklu.. czy kolejną dawkę luteiny mam brać normalnie od 11 dc? Czy to, ze dostałam okres w trakcie brania pośredniej serii coś zmienilo czy normalnie od 11 dnia mam brac następna serie luteiny? Z góy dziekuje za odpowiedz.

Aleksander Ropielewski

Nie mając pełnego obrazu klinicznego (przyczyny dla której stosowana est luteina) nie mogę udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Proszę postępować zgodnie z dotychczasowymi zaleceniami lekarza, ponieważ oparł je na pełnym badaniu przedmiotowym i obrazie klinicznym.